O NAS

 

Parę słów o naszej firmie, działającej na terenie Elbląga od 2004 roku. Zapraszamy!

MDM - Hurtownia Materiałów Budowlanych - firma została założona w 2004 roku z pierwszą siedzibą przy ulicy Żeromskiego 1 - obok obecnej Biedronki, oraz od 2012 roku z nową lokalizacją przy ul. Pasłęckiej 3 - w stronę wyjazdu do Warszawy.

Od momentu rozpoczęcia działalności dążymy do stałego i równomiernego rozwoju, powiększając zakres naszego działania i asortyment proponowanych produktów. Wraz z początkiem 2019 roku rozszerzyliśmy działalność o salon z wyposażeniem wnętrz, dzięki któremu możemy obsługiwać Państwa inwestycje kompleksowo.

Obecnie posiadamy dwie dogodne, w pełni wyposażone oraz bogate w asortyment lokalizacje, flotę 8 samochodów dostawczych, dzięki którym zapewniamy własny transport do 8 ton, oraz zespół składający się z 12 osób, które każdego dnia zamawiają, sprzedają, pakują i dowożą produkty zakupione przez naszych Klientów.

Zapraszamy do naszych lokalizacji, na każdej z posesji dostępny jest parking:

PASŁĘCKA 3 - od 2012 roku główna siedziba przy drodze wyjazdowej nr 7 w kierunku Warszawy, dwa dogodne wjazdy, duży plan manewrowy, pełen materiałów budowlanych i akcesoriów ogrodowych, od 2019 roku - salon z wyposażeniem wnętrz - glazurą, terakotą, podłogami, tapetami... Latem chwila wytchnienia podczas zakupów wśród rosnących jabłoni, a zimą - pyszna, rozgrzewająca kawa.

ŻEROMSKIEGO 1 - istniejący od 2014 roku oddział, mieszczący się w odnowionym budynku dawnej stajni z początku XX wieku, dogodna lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu dworca PKP, przy markecie Biedronka.

 

Zapraszamy Klientów indywidualnych oraz firmy wykonawcze.

Zespół MDM.